2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Wełnowiec-Józefowiec
Grupa PGD
Dodane 26 kwietnia 2024

Doradca Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

Lokalizacja

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Grupa PGD

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Jako PGD Naprawy Nadwozi zapewniamy likwidację szkód komunikacyjnych wszystkich marek. Pracujemy na nowoczesnych, specjalistycznych urządzeniach w oparciu o najwyższe technologie.

Lokalizacja: Siemianowicka 52, Katowice

Twój zakres obowiązków:

  • Wydawanie i przyjmowanie samochodów do napraw, a także obsługa logistyczna pojazdów

  • Przyjmowanie zgłoszeń Klientów

  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji likwidacji szkód komunikacyjnych

  • Obsługa platform szkodowych

  • Współpraca z Doradcami i Personelem technicznym

  • Nadzorowanie procesu obiegu samochodów w naprawie

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie m.in. średnie

  • Znajomość programu do kosztorysowania napraw Audatex

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta

  • Zaangażowanie i chęć rozwoju

  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

To oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie oparte na podstawie i premii miesięcznej uzależnionej od indywidualnych wyników pracy

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny

  • Dofinansowanie karty benefit Multisport

  • Bezpłatną naukę języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor dla Pracownika i osoby towarzyszącej

  • Zniżki na produkty i usługi Holding1, a w tym: wynajem samochodów w Grupie Express, wynajem auta na minuty – Traficar, zakup lub wynajem samochodów z Grupy PGD, zniżki na tankowanie na dedykowanej stacji benzynowej

  • Wyjazdy integracyjne, Mikołajki dla Dzieci

  • Na co dzień pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na wzajemnej współpracy

  • Organizujemy różnego rodzaju programy w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracyNasz Zespół to profesjonalni, wysoko wykwalifikowani pracownicy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec
ID: 909672383