2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Junikowo
Dodane 09 kwietnia 2024

Doradca serwisowy-obsługa klienta serwisu samochodowego

Lokalizacja

Poznań, Junikowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Serwis samochodowy AUTO DRAP zatrudni doradcę w dziale obsługi klienta

Wymagania:

  • Znajomość branży motoryzacyjnej

  • Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność

  • Samodzielność w działaniu

  • Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie zleceń serwisowych

  • Kosztorysowanie napraw

  • Zarządzanie pracą mechaników oraz warsztatu

  • Nadzór nad jakością wykonanych usług

  • Profesjonalna obsługa klientów

  • Rozliczanie zrealizowanych zleceń w raz z wystawianiem dokumentów sprzedaży

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Czas pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Gwarancja terminowej płatności wynagrodzenia

  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

  • Wsparcie na każdym etapie wdrożenia do pracy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Junikowo
ID: 910558335