2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Katowice
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Bogucice
Dodane 02 maja 2024

Doradca Serwisowy - NAJWYŻSZE ZAROBKI NA RYNKU, super atmosfera ZOBACZ

Wynagrodzenie

6 850 - 12 718 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zobacz nasz warsztat od środka: nowoczesny-warsztat.pl oraz motoer.pl.

Dołącz do największego warsztatu w Polsce. Zmień pracę na lepszą.

Zakres obowiązków:

  • Umawianie i przyjmowanie Klienta do warsztatu,

  • Przedstawienie zakresu oferowanych produktów i usług,

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami oraz pozytywnego wizerunku firmy,

  • Planowanie i realizacja napraw na podstawie informacji uzyskanych od mechanika.

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu motoryzacji i naprawy samochodów,

  • Podstawowa znajomość części samochodowych,

  • Punktualność i umiejętność pracy w zespole,

  • Chęć stałego rozwoju i zdobywania wiedzy,

  • Prawo jazdy kat. B.

Gwarantujemy stałe zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 889572422