2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Chartowo
Dodane 22 kwietnia 2024

Doradca serwisowy/kierownik - Bosch Serwis

Wynagrodzenie

3 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnię doradcę serwisowego w serwisie Bosch service

Zakres obowiązków (doradca serwisowy ) :

  • aktywny udział w budowaniu zasad funkcjonowania działu serwisu w tym doskonalenie procesów jakości obsługi,

  • nadzór nad poprawnością wykonanych prac serwisowych,

  • reprezentowanie firmy i dbanie o jej pozytywny wizerunek,

  • efektywne zarządzanie czasem pracy,

  • pełne zaangażowanie w proces sprzedaży usług serwisowych.

Wymagania:

łatwość w nawiązywaniu kontaktów, znajomość mechaniki samochodowej, duże zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów, dobra organizacja pracy, prawo Jazdy kat. B., umiejętność pracy w zespole, mile widziane doświadczenie.

Więcej szczegółów pod numerem tel. +48**********94 lub poprzez formularz olx

Bosch Serwis

ul.:Chartowo 21a

61-245 Poznań

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 606317104