2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Dębniki
Dział Rekrutacji
Dodane 26 kwietnia 2024

Doradca Serwisowy ds. napraw blacharsko-lakierniczych

Lokalizacja

Kraków, Dębniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sieć Dealerska marki Jeep, Alfa Romeo oraz Mercedes Benz- Sobiesław Zasada Automotive - posiada wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, wysoko wykwalifikowaną kadrę oraz rozbudowaną sieć oddziałów. Firma zajmuje się sprzedażą i serwisem samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Stale rozwija się, dbając o najwyższą jakość obsługi Klienta. Salony i serwisy spełniają najwyższe standardy.

Więcej ofert pracy znajdziesz na www.zasadaauto.pl/kariera/.

Jeśli jesteś osobą pełną pasji, zaangażowania oraz wytrwale dążysz do wyznaczonych celów złóż aplikację. Chętnie poznamy Cię osobiście!

Miejsce pracy: Kraków, ul. Tyniecka 118a

Jakie będą Twoje zadania:

  • Przyjmowanie zgłoszeń szkód komunikacyjnych

  • Kompletowanie dokumentacji niezbędnej do likwidacji szkód

  • Sporządzanie kosztorysów w programie Audatex

  • Nadzorowanie procesu naprawy i rozliczeń

  • Współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych

  • Dokonywanie kalkulacji kosztów napraw pojazdów w oparciu o obowiązujące systemy eksperckie

  • Współpraca z warsztatem naprawczym w procesie realizacji zlecenia

  • Dbanie o jakość i terminowość świadczonych usług

  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego kierunkowego – preferowane techniczne

  • Minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomości programu Audatex

  • Doświadczenia w kontaktach z firmami ubezpieczającymi

  • Wiedzy technicznej z zakresu budowy samochodów

  • Mile widziane doświadczenie z markami: Jeep, Alfa Romeo

  • Umiejętności nawiązywania kontaktów, pracy w zespole, talentu organizacyjnego

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, mile widziana

  • Znajomości programów pakietu MS Office

  • Czynnego prawa jazdy kat. B

Jako pracodawca oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę

  • System szkoleń, programy rozwojowe, dostęp do platformy e-learningowej (j. angielski i j. niemiecki)

  • Program Rekomendacji Pracowników

  • Spotkania okolicznościowe oraz integracyjne

  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

  • Karta MyBenefit

  • Upominki okolicznościowe, nagrody jubileuszowe

  • Niezbędne oraz dodatkowe narzędzia pracy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Sobiesław Zasada Automotive Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.j. z siedzibą w Krakowie przy ul. Armii Krajowej 19. Dane będą przetwarzane wyłączenie zgodnie z celami wykazanymi w momencie ich zbierania oraz przetwarzane do czasu odwołania zgody lub ustania wymogu prawnego.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Dębniki
ID: 827016986