2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Stargard
Dodane 09 kwietnia 2024

Doradca serwisowy CSU Grupy Benepol. Praca Stargard

Lokalizacja

Stargard

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

CSU Grupa Benepol w Stargardzie zatrudni na stanowisko: Doradca Serwisowy

Opis stanowiska:

  • Bezpośrednia obsługa klientów

  • Otwieranie i prowadzenie zleceń

  • Planowanie pracy serwisu

  • Współpraca z pracownikami hali serwisowej oraz Klientami w zakresie realizowanych zleceń

  • Kontrola jakości wykonywanych napraw mechanicznych

  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości budowy i napraw pojazdów samochodowych

  • Umiejętności sprzedażowych i zorientowania na Klienta

  • Prawa jazdy kat. B

  • Umiejętności organizacji pracy własnej

  • Dyspozycyjności

  • Wysokiej kultury osobistej i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę oraz przejrzysty system premiowy

  • Możliwość rozwoju

  • Profesjonalne narzędzia pracy

Odwiedź nas na www.benepol.pl

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV zawierających poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Benepol Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Lokalizacja

Stargard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Stargard
ID: 899664914