2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Piła
Kinga Konopik-Łuczyńska
Dodane 11 czerwca 2024

Doradca Serwisowy - BMW Bońkowscy

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

BMW i MINI Bońkowscy to więcej niż Autoryzowane Serwisy i Salony Sprzedaży.

To przede wszystkim zespół profesjonalistów, którzy każdego dnia dbają o najwyższe standardy obsługi Klienta korzystając z najnowszych technologii BMW. Za nasze osiągnięcia otrzymaliśmy nagrodę Dealer Roku BMW 2022.

Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi!

Doradca Serwisowy

Twoje obowiązki:

  • Obsługa klientów serwisu samochodowego,

  • Aktywna sprzedaż usług i części samochodowych,

  • Umawianie klientów i planowanie prac serwisu,

  • Przedstawienie oferowanych produktów i usług,

  • Otwarcie zlecenia, skompletowanie niezbędnej dokumentacji, rozliczenie wizyty w serwisie,

  • Oględziny i przyjęcie pojazdu,

  • Udzielanie informacji o obsłudze pojazdu,

  • Koordynowanie prac oraz opieka nad pojazdem klienta.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta,

  • Znajomość budowy samochodu i branży motoryzacyjnej,

  • Prawo jazdy kat. B.,

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem,

  • Nastawienie na jakość obsługi klienta oraz osiąganie wyznaczonych celów,

  • Umiejętności sprzedażowe,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w serwisie samochodowym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie u najlepszego Dealera marki BMW w Polce,

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz wysokiej premii za sprzedaż,

  • Pakiet opieki medycznej,

  • Dofinansowanie karty sportowej,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Rozwój poprzez systematyczne uczestniczenie w specjalistycznych szkoleniach potwierdzonych certyfikatem BMW,

  • Bezpłatny dostęp do nauki języków obcych na platformie językowej,

  • Pół dnia wolnego w dniu urodzin,

  • Świetną atmosfera w pracy oraz firmowe imprezy integracyjne dla pracowników.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 919833296