2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Zachodniopomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Szczecin
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Gumieńce
Dodane 17 kwietnia 2024

Doradca Serwisowy - Auta Ciężarowe - Truck Centrum Szczecin

Wynagrodzenie

5 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy Serwisem pojazdów ciężarowych z dużym doświadczeniem i nowoczesnym wyposażeniem. Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko Doradca Serwisowy.

Opis stanowiska:

- Obsługa klientów serwisu samochodów ciężarowych

- Umawianie klientów i planowanie prac serwisu

- Aktywna sprzedaż usług i części

- Otwarcie zlecenia naprawy, skompletowanie niezbędnej dokumentacji, rozliczenie wizyty w serwisie

- Oględziny i przyjęcie pojazdu

- Zamawianie części i dbanie o stany magazynowe

- Inne zadania związane z obsługą zleceń serwisowych oraz magazynowaniem części

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie na stanowisku Doradcy lub Magazyniera

- Prawa jazdy kat. B

- Wiedzy z zakresu budowy pojazdów ciężarowych oraz zagadnień serwisowych

- chęci do pracy i nauki

- sumienność

- punktualność

- dyspozycyjność

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o prace

- pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole

- atrakcyjne wynagrodzenie

- Możliwość ciągłego dokształcania i zdobywania nowych umiejętności przy najlepszych specjalistach w branży

Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie bądź odwiedź nas :

TRUCK CENTRUM, ul. Południowa 15 (Rondo Hakena), 71-001 Szczecin

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,

odwiedź naszą stronę internetową: www.truckcentrum.pl/ lub stronę na facebooku

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 721431156