2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Szczecin
  6. Pozostałe oferty pracy - Dąbie
Drewnikowski
Dodane 23 maja 2024

Doradca Serwisowy ASO Drewnikowski

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Drewnikowski Sp. z o. o. poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Doradca Serwisowy

  • umowa o pracę

  • pełny etat

  • specjalista (mid / regular)

Twój zakres obowiązków:

·         przyjmowanie samochodów do obsługi i wydawanie po obsłudze serwisowej

·         bieżąca obsługa Klienta, aktywna sprzedaż usług serwisowych

·         otwieranie rozliczanie i bieżąca kontrola zleceń serwisowych

·         nadzorowanie procesu naprawy (kontakt z Klientem)

·         przeprowadzanie jazd próbnych z Klientem i po naprawie

·         dobieranie i zamawianie części zamiennych do napraw

Nasze wymagania

·         znajomość branży motoryzacyjnej

·         doświadczenie

·         odpowiedzialność

·         wysoki poziom kultury osobistej

·         komunikatywność i łatwość w docieraniu do klienta

·         umiejętności budowania odpowiednich relacji z klientem

·         prawo jazdy kat. B

To oferujemy

·         bardzo dobre zarobki

·         możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

·         pracę w młodym i dynamicznym zespole

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 898619255