2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Śląskie
  6. Sekretariat, recepcja - Gliwice
  7. Sekretariat, recepcja - Szobiszowice
Dodane 08 kwietnia 2024

Doradca powierzchni sprzedaży i obsługi kas (z orzeczeniem)

Wynagrodzenie

4 242 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Szobiszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stowarzyszenie Niepełnosprawni dla Środowiska EKON – to przedsiębiorstwo społeczne, którego celem jest zatrudnienie Osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności na otwartym rynku pracy. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydata/ki na stanowisko: Doradca klienta powierzchni sprzedaży i obsługi kas do hipermarketu spożywczego w Gliwicach  na pełen etat.

OBOWIĄZKI:

obsługa klientów na linii kas ( głównie kasy samoobsługowe)

wykładanie towaru na półki regałów, prawidłowa ekspozycja towaru

współpraca z pozostałymi działami w firmie

Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego na dziale kas

WYMAGANIA:

Orzeczenie o niepełnosprawności

Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Mile widziane doświadczenie w handlu

Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność Inicjatywa i zaangażowanie w pracę Umiejętność pracy w zespole

GWARANTUJEMY:

Stałą pracę (umowa o pracę),

warunki pracy zgodne z normami obowiązującymi w zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, 5 dni w tygodniu, bez pracy na zmiany nocne,

Korzystanie z Zakładowego Funduszu Rehabilitacji (dofinansowanie do leków, itp.),

Pakiet Luxmed

Przygotowanie do pracy na uzgodnionym stanowisku,

Opiekę, pomoc i współdziałanie Koordynatora,

Administrator danych: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV aplikując przez portal olx (prosimy o zawarcie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych). Administrator danych osobowych: ekon.org.pl/odo/ekon_informacja_odo.pdf

Kontakt

Tel. 693 858 436

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Szobiszowice
ID: 824073447