2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Stara Iwiczna
SUPERPHARM
Dodane 13 czerwca 2024

Doradca Optyczny

Lokalizacja

Stara Iwiczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Super-Pharm jest silną, międzynarodową marką z długimi tradycjami w służbie zdrowia i urody.

To unikalny koncept, łączący aptekę, drogerię, perfumerię i optyka.

Super-Pharm Optic to profesjonalny gabinet i nowoczesny salon sprzedaży.

Wykonujemy kompleksowe badania wzroku pod kątem doboru okularów i soczewek kontaktowych.

Posiadamy w ofercie szeroki wybór markowych opraw okularowych i soczewek kontaktowych

w doskonałych cenach.

Zakres zadań:

  • Obsługa Klienta z aktywną prezentacją i sprzedażą produktów kategorii optycznej: profesjonalne doradztwo w doborze okularów i soczewek korekcyjnych, udzielanie informacji na temat promocji​
  • Wykonywanie niezbędnych pomiarów służących do prawidłowego wykonania okularów
  • Wykonywanie drobnych napraw okularów
  • Dbanie o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów w salonie optycznym
  • Udział w okresowych inwentaryzacjach
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących kompetencje

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Zmysł estetyczny, który pomoże w doborze odpowiednich opraw
  • Umiejętność pracy z Klientem
  • Zainteresowanie branżą optyczną
  • Energia i zapał do nauki
  • Otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dodatkowym atutem będzie do świadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Dostęp do benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, platforma do nauki angielskiego
  • Zniżki pracownicze
  • Udział w profesjonalnych szkoleniach proceduralnych i produktowych
  • Udział w tworzeniu standardów działania nowego obszaru biznesowego w dziale Optic
  • Pracę w otwartej, przyjaznej i koleżeńskiej atmosferze

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Stara Iwiczna,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Stara Iwiczna
ID: 920322656