2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Mazowieckie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Warszawa
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Ochota
Global Assistance Polska
Dodane 25 kwietnia 2024

Doradca Klienta z j. Angielskim // Assistance

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja online

Przykładasz wagę do nowych, realnych możliwości? Dołącz do zespołu Global Assistance Polska!

Obecnie poszukujemy osób do współpracy na stanowisku: Młodszy Specjalista ds. Travel Assistance z j. angielskim.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Wsparcie Klientów odbywających podróże zagraniczne w obszarze organizacji pomocy assistance

  • Kontakt z polskimi i zagranicznymi placówkami medycznymi w celu zorganizowania pomocy medycznej dla naszych Klientów

  • Bieżący kontakt z partnerami zewnętrznymi w kwestii świadczonych usług

  • Codzienna praca z Klientami obcojęzycznymi

Czego oczekujemy?

  • Znajomości j. angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (warunek konieczny)

  • Otwartości do pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku

  • Gotowości do pracy w trybie zmianowym

  • Chęci do bycia częścią Zespołu, w którym główne zasady to: zaufanie, współpraca i odpowiedzialność

  • Dodatkowo, jeśli szukanie rozwiązań oraz chęć niesienia pomocy innym sprawia Ci przyjemność, pozwól nam się z Tobą skontaktować

Nasza oferta:

  • Możliwość pracy zdalnej (po okresie wdrożenia)

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Prywatna opieka medyczna i możliwość wykupienia karnetu sportowego

  • Grafik dopasowany do Twoich potrzeb: pracujemy w trybie zmianowym

  • Liczne szkolenia oraz nauka profesjonalnej obsługi Klienta

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Praca z językiem :)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 687286699