2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Mazowieckie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Warszawa
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Wola
Warta
Dodane 24 kwietnia 2024

Doradca Klienta w Zespole Sprzedaży Ubezpieczeń na Życie

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Obowiązki:

  • telefoniczna sprzedaż ubezpieczeń na życie

  • obsługa kampanii leadowych

  • udoskonalanie oferty sprzedażowej oraz zbieranie informacji zwrotnej na temat oferowanych produktów

  • realizacja indywidualnych celów sprzedażowych, jakościowych i ilościowych

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej produktów finansowych

  • znajomość podstawowych technik sprzedażowych i umiejętność ich wykorzystywania będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność sprawnej obsługi komputera

  • płynna znajomość języka polskiego, poprawna dykcja

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (między 9:00 a 20:00)

  • doskonała organizacja pracy, samodzielność

    Mile widziane:

    • znajomość produktów ubezpieczeniowych ze szczególnym uwzględnieniem produktów życiowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę z atrakcyjnym systemem premiowym

  • wynagrodzenie składające się z podstawy i comiesięcznych premii

  • kompleksowe wdrożenie i cykliczne szkolenia rozwijające kompetencje miękkie i twarde

  • pracę w strukturach lidera w branży

  • pakiet świadczeń – prywatna opieka medyczna oraz karta MultiSport

  • nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji (stacja metra - Rondo Daszyńskiego)

  • system pracy hybrydowej

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 909212310