2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 22 maja 2024

Doradca klienta w sklepie zoologicznym

Wynagrodzenie

4 300 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy nowej osoby do zespołu Aligator ZOO w Poznaniu  na stanowisko

Doradcy Klienta

Miejsce pracy:  Sklep Aligator Zoo Poznań

Kim jesteśmy?

Aligator ZOO to polska sieć specjalistycznych sklepów zoologicznych. Od 20 lat tworzymy naszą markę, która powstała z pasji do zwierząt, dlatego w każdym sklepie Aligator ZOO znajdziesz wykwalifikowanych specjalistów, którzy doradzą w doborze diety, pielęgnacji i utrzymaniu dobrego zdrowia pupila.

Dołącz do nas, jeśli:

- lubisz rozmawiać z ludźmi

- angażujesz się w wykonywaną pracę i masz pozytywne nastawienie

- chcesz pracować w zgranym zespole i szukasz stałej pracy

- praca fizyczna nie jest dla Ciebie problemem – karmy i żwirki czasem trzeba przenieść

- odpowiada Tobie praca w systemie zmianowym – nasz sklep znajduje się w centrum handlowym,

  dlatego pracujemy od poniedziałku do soboty i w niedziele handlowe

- interesujesz się zagadnieniami zoologicznymi, akwarystyką lub masz doświadczenie w pracy w  sklepie zoologicznym

Twoje zadania:

- aktywne doradzanie Klientom i pomoc w zakupach

- obsługa komputera i kasy fiskalnej

- dbałość o ekspozycję towaru i wizerunek sklepu

- przyjęcie i przygotowanie towaru do sprzedaży

- pogłębianie wiedzy dotyczącej każdej dziedziny zoologii i dzielenie się nią z Klientami

- opieka nad rybami i zwierzętami w sklepie

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie

- atrakcyjny system premiowy

- możliwość połączenia pracy z pasją i rozwijanie swoich zainteresowań

- zgrany zespół i przyjazną atmosferę

- rabaty pracownicze

- dofinansowanie do karty Multisport

- pracę wg miesiąc wcześniej ustalonego harmonogramu

Zainteresowany?

Czekamy na Twoje CV

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie do treści CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U.Nr 133, poz. 883).

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 888488995