2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Chartowo
Dodane 10 kwietnia 2024

Doradca Klienta w sklepie z akcesoriami Gsm - Poznań C.H. M1

Wynagrodzenie

27,70 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Sprzedawca, Doradca Klienta, do jednego z naszych punktów sprzedaży w Poznaniu, w Centrum Handlowym M1 w Poznaniu.

Nasza firma specjalizuję się w sprzedaży akcesoriów do telefonów komórkowych, sprzedażą oraz skupem telefonów komórkowych.

Praca odbywa się w systemie jednozmianowym, około 13 dni pracujących w miesiącu co przekłada się na około 160 godzin pracy w miesiącu.

Godziny pracy:

poniedziałek - sobota 9-21

niedziela handlowa 10-20

Zakres obowiązków:

aktywna obsługa klienta,

obsługa klienta według standardów firmy,

dbanie o ekspozycje towaru i wygląd stoiska,

uzupełnianie braków towarowych,

składanie zamówień,

raportowanie sprzedaży.

Cenimy:

umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne,

łatwość w nawiązywaniu kontaktów i w komunikacji,

wysoka kultura osobista,

dyspozycyjność, ( dwa weekendy wolne, dwa pracujące )

chęć pracy w systemie 12 godzinnym ( około 160 godzin w miesiącu )

mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów / usług,

Zapewniamy:

stałe wynagrodzenie plus premia za sprzedaż,

szkolenie produktowe,

praca w młodym zespole,

CV z aktualnym zdjęciem prosimy przesyłać w odpowiedzi na ogłoszenie. W CV prosimy o ujęcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (nazwa firmy) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 903977812