2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Dąbrowa Górnicza
Dodane 11 kwietnia 2024

Doradca Klienta w sklepie z akcesoriami GSM

Wynagrodzenie

5 600 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PRACA OD ZARAZ W GALERIACH:

  • M1 Czeladź

  • Pogoria Dąbrowa Górnicza

Specjalista ds. Sprzedaży w firmie CASEOWNIA

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem w branży GSM. Nasze sklepy mieszczą się w najlepszych galeriach handlowych na Śląsku. Ogłoszenie dotyczy pracy w jednym z wyżej wymienionych centrów handlowych w Katowicach. W związku podnoszeniem standardów obsługi klienta, szukamy chętnych do pracy na stanowisko Doradcy klienta, sprzedawcy - mile widziane doświadczenie w branży GSM

 Jeśli jesteś osobą ambitną, posiadasz chęci do pracy, a zdobywanie nowych umiejętności nie sprawia Ci kłopotu - to wyślij do nas Swoją aplikacje. Zapraszamy Wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą.

Oczekujemy mobilności ze względu ma możliwość pracy hybrydowej pomiędzy dwoma wyżej wymienionymi galeriami.

Zapewniamy:

- umowę o pracę, która zapewnia minimalne miesięczne wynagrodzenie na poziomie 4050 zł. netto

- możliwość zdobycia dodatkowej premii uznaniowej za osiągnięcie zadowalających wyników sprzedażowych, nawet do 2500 zł

- pełne szkolenie w zakresie sprzedaży, oraz znajomości środowiska GSM

- dodatkowe bonusy za przyjęcia serwisowe i umowy operatorskie

- przyjazną atmosferę w pracy
- pracę pod okiem fachowców

- ciekawą, pełną wyzwań pracę

- pracę w szybko rozwijającej się firmie

- kontakt z nowymi technologiami

- możliwość współpracy długoterminowej

Oczekujemy:

- łatwości w nawiązywaniu kontaktów z klientami

- wykształcenia średniego

- wysokiej kultury osobistej

- podstawowej znajomości języka angielskiego

- komunikatywności

- znajomości obsługi komputera (Windows, Office)

- obowiązkowości

- punktualności

- dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań

Zakres obowiązków :

- kompleksowa obsługa klienta zgodnie, ze standardem firmy.

- sprzedaż akcesoriów do telefonów komórkowych

- skuteczna realizacja założonych planów sprzedażowych

- dbałość o ekspozycję sklepową i czystość salonu / wyspy

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 910990051