2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Leszno
Dodane 25 kwietnia 2024

Doradca klienta w sklepie T-Mobile

Wynagrodzenie

4 800 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Opis

Sprzedawca Konsultant w sklepie T-Mobile

Autoryzowany Agent T-Mobile poszukuje kandydata

miejsce pracy; Leszno

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

- realizacja indywidualnych celów sprzedażowych, jakościowych i ilościowych

- podpisywanie Umów o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych

- aktywna sprzedaż i promowanie ofert T- Mobile

- doradztwo w zakresie produktów i usług sieci komórkowej

- bezpośredni i telefoniczny kontakt z Klientem

- realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

- budowanie długotrwałych relacji z Klientami i tworzenie pozytywnego wizerunku

- kompleksowa obsługa klientów

WYMAGANIA

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

- sprzedaż jest tym, w czym czujesz się dobrze

- masz w sobie determinację i motywację do pracy

- łatwo nawiązujesz kontakty i lubisz rozmawiać

- działasz elastycznie

- potrafisz słuchać i reagować na potrzeby klientów

- dobrze znasz pakiet MS Office

-masz doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta

w branży telekomunikacyjnej

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- profesjonalne szkolenia sprzedażowe

- szkolenia autoryzacyjne – otrzymasz pełne wdrożenie i wsparcie od zespołu

- możliwość udziału w różnych konkursach sprzedażowych!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV drogą e-mail.

Zastrzegamy sobie prawo do odezwania się do wybranych osób.

W treści CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez PHU REMAR Renata Skrzypczak , zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.”

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 848493992