2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 14 maja 2024

Doradca Klienta w sklepie internetowym

Wynagrodzenie

5 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

MOMA studio to pięć salonów sprzedaży detalicznej, w których pomagamy naszym Klientom urządzić ich przestrzeń. Kreujemy bezpieczne oraz komfortowe wnętrza, które wypełnione są pięknymi meblami oraz wyjątkowymi przedmiotami. MOMA studio to marka, która w branży wnętrzarskiej działa skutecznie od ponad 10 lat.

www.momastudio.pl

miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klientów sklepu internetowego
  • aktywne działanie w zakresie sprzedaży sklepu internetowego
  • współpraca z Architektami
  • sprzedaż oraz kontrola zamówień
  • opieka handlowa oraz utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
  • prawidłowe eksponowanie produktów
  • wprowadzanie produktów do sklepu internetowego
  • aktualizacja oferty produktowe

Nasze wymagania

  • zainteresowanie designem
  • kreatywność, sumienność oraz pozytywna energia
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość trendów oraz doświadczenie w sprzedaży produktów wyposażenia wnętrz będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie
  • pracę na pełen etat
  • bardzo atrakcyjne, motywujące wynagrodzenie
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miłą atmosferę

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 792118023