2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łódź
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Bałuty
Dodane 14 maja 2024

Doradca Klienta w Sklepie Duży Ben | Łódź

Wynagrodzenie

27,70 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Lutomierska 115 oraz Piotrkowska 183/187

Duży Ben to największa w Polsce sieć nowoczesnych sklepów z alkoholem. Staramy się być blisko naszych Klientów oferując niskie ceny oraz szeroką gamę produktów.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisko Doradcy Klienta w sklepie Duży Ben i razem z nami zmieniaj rynek alkoholu na lepsze.

Twoje zadania to:

  • Obsługa Klienta zgodnie ze standardem sklepu

  • Przyjmowanie dostaw i rozkładanie towaru na półkach

  • Dbanie o wygląd sklepu

  • Obsługa komputera oraz kasy

Dołącz do naszego zespołu jeśli:

  • Jesteś osobą otwartą i komunikatywną

  • Jesteś dyspozycyjny/a, (min. 80 godz./msc.) pracujemy od poniedziałku do soboty 10-23

  • Mile widziane osoby ze statusem studenta

  • Doświadczenie w handlu mile widziane, lecz jeśli to początek Twojej przygody, uczymy wszystkiego od podstaw :)

Zapewniamy:

  • Stawkę: 27,70 zł do 35 zł brutto za godzinę + premię

  • Umowę zlecenie

  • Szkolenia sprzedażowe i produktowe połączone z degustacją

  • Elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem oraz o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 862008475