2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Poznań
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Winogrady
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca Klienta w sklepie DUŻY BEN – cały etat / pół etatu

Lokalizacja

Poznań, Winogrady

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Jesteś fanem piwa kraftowego ?

Pojęcie whisky single malt nie jest Ci obce ?

Chciałbyś pracować w branży alkoholowej, w największej polskiej sieci ?

W związku z rozwojem Naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko klienta Doradcy Klienta w sklepach Duży Ben na terenie miasta Poznań.

Jakie będę Twoje obowiązki w Dużym Benie?

·     Obsługa klientów i realizacja wyniku sprzedaży

·     Fachowe doradztwo w zakresie doboru produktów, zgodnie z potrzebami klientów ·     Dbanie o dobre zaopatrzenie i wygląd sklepu, zatowarowanie obsługa kasy to również będą Twoje codzienne zadania

·     Wdrażanie akcji promocyjnych

·     Bieżąca współpraca z kierownikiem sklepu, koordynatorem i centralą sieci

Na jakie osoby stawiamy ?

·     Komunikatywne, otwarte na klientów i o wysokim poziomie kultury osobistej ·     Dyspozycyjne do pracy w różne dni tygodnia i różne godziny – również weekendy (sklepy są czynne od poniedziałku do soboty 10.00-23.30)

·     Zainteresowane rozwojem w branży alkoholi

Co mamy dla Ciebie ?

·     Elastyczne godziny pracy

·     Kilka możliwości zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa Zlecenie, B2B

·     Wynagrodzenie stałe oraz premie

·     Intensywne szkolenie wdrożeniowe oraz przede wszystkim produktowe przez cały okres pracy

·     Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Osoby zainteresowane pracą prosimy o wysłanie CV wraz z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji .

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Winogrady
ID: 650004523