2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Mokotów
Dodane 29 maja 2024

Doradca Klienta w sklepie darwina.pl

Wynagrodzenie

4 870 - 6 850 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta w sklepie z winami (nie monopolowy)

  • Udzielanie informacji o produktach

  • Pomoc w wyborze odpowiedniego produktu

  • Sprzedaż produktów

  • Obsługa kasy fiskalnej i rozliczanie transakcji

  • Utrzymywanie porządku na powierzchni sprzedaży i wykonywanie prac porządkowych

  • Współpraca z innymi pracownikami w celu zapewnienia zadowolenia klienta

  • Dbanie o pozytywny wizerunek sklepu i profesjonalną obsługę klienta

  • Budowanie długookresowych relacji z Klientem

  • Praca nad budowaniem swojego zasobu wiedzy winiarskiej i menedżerskiej

Nasze wymagania

  • Głód wiedzy i chęć jej pogłębiania

  • Biegła obsługa komputera

  • Otwartość

  • Pełnoletność

  • Pozytywne nastawienie

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego

O nas

Kim jesteśmy?

Ludźmi stawiającymi na rozwój osobisty

Miłośnikami dobrego wina i jakościowych alkoholi

Czym się zajmujemy?

Budujemy największą polską sieć specjalistycznych sklepów winiarskich

Sprzedajemy wina i alkohole klasy PREMIUM

Prowadzimy degustacje szkoleniowe dla Współpracowników.

Rekrutujemy do różnych lokalizacji. Przyjdź, poznaj nas i rozwiń nową pasję !

  • Wynagrodzenie od 3650 do 5000 pln netto (dla studentów stawka godzinowa 27,70 zł - 32,5 zł)

  • Wynagrodzenie uzależnione od ilości Twojej pracy włożonej w naukę o produktach które oferujemy (materiały otrzymujesz od nas)

  • Szanse na szybki awans

  • Gotowy system szkoleniowy

  • Degustacje szkoleniowe

  • Możliwość połączenia pracy z nauką - grafik dopasowany do dni zajęciowych na uczelni

  • Możliwość uczestniczenia w programie Multisport

  • Zniżki na oferowane przez nas produkty

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 880759317