2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Włochy
Dodane 09 maja 2024

Doradca klienta w sklepie bezcłowym na lotnisku

Wynagrodzenie

6 000 - 6 001 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyRekrutacja online

DNA szuka osoby do pracy na lotnisku w Warszawie w roli doradcy klienta - wyroby tytoniowe. Praca na terenie sklepu bezcłowego.

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo konsumentom w zakresie wyboru wyrobów tytoniowych, ich ceny detalicznej, informowaniu o rodzaju marek, itp.

  • Informowanie pracodawcy  o zmianach w sklepie, w tym na przykład: cenie sprzedaży detalicznej, wprowadzeniu produktu na rynek u konkurencji itp.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe - minimum 1-letnie doświadczenie, mile widziane w handlu lub w doradztwie klienta, ale nie jest to wymogiem.

  • Języki - znajomość angielskiego oraz polskiego pozwalająca na swobodną rozmowę z klientami. Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.

  • CV w języku angielskim

Oferujemy

  • 4600 zł na rękę/ miesiąc.

  • Praca na terenie sklepu bezcłowego na lotnisku Warszawa Okęcie.

  • Praca od zaraz.

  • Praca 5 dni w tygodniu, 8 godzin dziennie.

  • harmonogram zmienny, konsultowany z pracownikiem, ustalony raz w miesiącu (praca również w weekendy, ale wtedy wolne inne dni tygodnia)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 917172003