2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Wola
Dodane 08 maja 2024

Doradca klienta w sklepie

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: Nie

Opis

Dołącz do Naszego Zespołu jako Doradca Klienta

Czy lubisz pracę z ludźmi i masz naturalny talent do sprzedaży? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie świetną okazję! Firma Ulla Popken poszukuje osoby pełnej entuzjazmu na stanowisko Doradcy Klienta/Sprzedawcy.

Obowiązki:

  • Aktywne doradztwo i obsługa klienta w sklepie/strefie sprzedaży.

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z już istniejącymi.

  • Zapewnienie profesjonalnego wsparcia w wyborze produktów oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów.

  • Realizacja indywidualnych oraz zespołowych celów sprzedażowych.

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz łatwość nawiązywania kontaktów.

  • Doświadczenie w obsłudze klienta oraz sprzedaży będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz gotowość do podejmowania inicjatywy.

  • Pozytywne nastawienie oraz chęć ciągłego rozwoju.

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym środowisku.

  • Atrakcyjny system wynagradzania oraz premie za osiągane cele.

  • Szkolenia produktowe oraz wsparcie w procesie adaptacji.

Jeśli jesteś osobą otwartą, pełną energii i gotową do pracy w dynamicznym środowisku, to ta oferta jest dla Ciebie!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 917030049