2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kraków
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Podgórze
Dodane Dzisiaj o 07:37

Doradca klienta w serwisie samochodowym / Kierownik serwisu

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą stworzoną przez ludzi z ogromnym doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Wszystko co robimy, robimy z pasją do motoryzacji i obsługi klientów. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy uczciwość i rzetelność we wszystkich naszych działaniach. Posiadamy profesjonalne kompetencje zarówno w sprzedaży jak i usługach kompleksowej obsługi samochodów. Do naszego zespołu profesjonalistów poszukujemy pasjonatów na stanowisko:

DORADCA SERWISOWY / KIEROWNIK SERWISU SAMOCHODOWEGO

Od osoby pracującej na tym stanowisku oczekiwać będziemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

  • bardzo dobrej znajomości techniki samochodowej oraz branży motoryzacyjnej

  • zdolności handlowo-sprzedażowych

  • umiejętności współpracy w zespole, zaangażowania i motywacji do pracy

  • samodzielności, uczciwości i odpowiedzialności

  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej

  • umiejętności budowania pozytywnych i długotrwałych relacji z klientem

  • podstawowej znajomości programów pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat. B,

  • mile widziana znajomość obsługi programu INTEGRA CAR 7

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa klienta serwisu, zgodnie ze standardami firmy Dream Car

  • aktywna sprzedaż usług i części zamiennych

  • przyjmowanie zleceń serwisowych, kosztorysowanie napraw, dobór i zamawianie części zamiennych,

  • zarządzanie pracą mechaników oraz warsztatu,

  • nadzór nad jakością wykonywanych usług i terminowością napraw

  • rozliczanie zrealizowanych zleceń wraz z wystawianiem dokumentów sprzedaży

Osobom aplikującym na to stanowisko oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia oraz zaangażowania,

  • pracę na pełny etat,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz współpracę z różnymi działami firmy,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • terminowe rozliczenia wypłat, płatne urlopy, L4 i pozostałe świadczenia - zgodnie z warunkami zatrudnienia,

  • stałą stabilna pracę w firmie, która ciągle dynamicznie się rozwija

  • Możliwość korzystania z benefitów takich jak karty multisport, prywatna opieka medyczna

Prosimy o zgłaszanie aplikacji poprzez aplikację OLX lub bezpośredni kontakt telefoniczny.

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 905411787