2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca klienta w salonie z drzwiami i podłogami

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

ABC DOM salon z drzwiami i podłogami zatrudni sprzedawcę / doradcę klienta.

Obowiązki

·         obsługa klientów detalicznych

·         współpraca z architektami i projektantami wnętrz

·         przygotowywanie ofert i wycen

·         aktywne realizowanie celów sprzedażowych

·         doradztwo branżowe

·         dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

·         doświadczenie w sprzedaży stolarki drzwiowej

·         komunikatywność

·         kultura osobista

·         umiejętność nawiązywania kontaktów

·         zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz silna orientacja na osiąganie celów

·         umiejętność czytania projektów budowlanych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         atrakcyjne wynagrodzenie

·         możliwość rozwoju osobistego - szkolenia produktowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV i zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 911940121