2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Mokotów
Dodane 09 kwietnia 2024

Doradca klienta w salonie Simone Perele Galeria Mokotów

Wynagrodzenie

4 242 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Butik z ekskluzywną bielizną francuską Simone Perele poszukuje pracownika na stanowisko sprzedawca/doradca klienta.

Szukamy osób z pozytywnym nastawieniem, energicznych, lubiących pracę z klientem oraz zaangażowanych.

Twój zakres obowiązków:

  • profesjonalne doradztwo i sprzedaż

  • obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy

  • dbałość o produkty i estetykę salonu

  • realizacja planów sprzedażowych

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem

  • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja czasu pracy

  • dyspozycyjność

  • optymizm oraz wysoka kultura osobista

  • preferowany wiek 30+

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych

  • atrakcyjne rabaty na oferowane produkty

  • Miejsce pracy: Galeria Mokotów

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 877177166