2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Ursus
Agnieszka
Dodane 24 kwietnia 2024

Doradca Klienta w Salonie Puccini Factory Ursus

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Puccini - firma o ugruntowanej pozycji na rynku w branży bagażu podróżnego i galanterii skórzanej, poszukuje do salonu w Galerii URSUS kandydatów na stanowisko Doradcy Klienta.

Profil idealnego kandydata:

  • otwartość i komunikatywność;

  • uprzejmość oraz zorientowanie na Klienta;

  • wykształcenia minimum średnie;

  • znajomość obsługi komputera;

  • doświadczenie w sprzedaży i w kontakcie z Klientem.

Zakres obowiązków:

  • Aktywna i profesjonalna Obsługa Klienta,

  • Przestrzeganie zasad i standardów obowiązujących w Firmie,

  • Dbanie o wizerunek salonu.

W zamian oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę umowę zlecenie 1/2 lub 3/4 etatu

  • zniżki pracownicze;

  • przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole;

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną, w tytule maila wpisując: URSUS, na adres mailowy w terminie do 2 maja 2024 r. (poprzez przycisk "wyślij wiadomość" na stronie ogłoszenia). Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W związku z przekazaniem przez Panią/Pana danych osobowych, realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych) („Rozporządzenie RODO”), Puccini Sp. z o.o. („Puccini”) informuje niniejszym: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Puccini Sp. z o.o. z siedzibą w Skarbimierzycach, przy ul. Klubowej 2, 72-002 Skarbimierzyce, nr KRS 0000271127. Inspektor ochrony danych, Puccini Sp. z o.o. , ul. Klubowa 2, 72-002 Skarbimierzyce. Pani/Pana dane osobowe będę przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia RODO – dla celów procesu rekrutacyjnego. Puccini nie realizuje prawnie uzasadnionych interesów przetwarzając Pani/Pana dane osobowe. Puccini nie zamierza przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. Odbiorcy Pana/Pani danych osobowych: ·        osoby upoważnione przez Puccini, ·        podmioty przetwarzające dane osobowe na podstawie zawartej przez Puccini umowy o powierzenie przetwarzania danych i osoby upoważnione przez te podmioty, ·        podmioty, którym Puccini udostępnił dane osobowe na podstawie przepisów prawa, ·        współadministratorzy Puccini i osoby upoważnione przez te podmioty Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres 3 miesięcy w przypadku zgody jednorazowej lub 1 rok w przypadku zgody stałej. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest związane z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego – podanie danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją ich niepodania będzie niemożność prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Pani/Pana prawa związane z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych: ·        prawo żądania od Puccini dostępu do swoich danych osobowych, ·        prawo sprostowania swoich danych osobowych, ·        prawo usunięcia swoich danych osobowych, ·        prawo ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych, ·        prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych, ·        prawo przenoszenia swoich danych osobowych, ·        prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem – w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, o której mowa w pkt 3, ·        prawo wniesienia skargi do organu sprawującego nadzór w zakresie ochrony danych osobowych (obecnie Główny Inspektor Ochrony Danych Osobowych). W oparciu o Pani/Pana dane osobowe nie będziemy podejmować wobec Pani/Pana zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 654892252