2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Praga-Południe
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca Klienta w Salonie Plus i Polsat Box Warszawa King Cross Praga.

Wynagrodzenie

4 242 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

F.H Magnetik Sp.J Autoryzowany Przedstawiciel sieci telefonii komórkowej PLUS i Polsat Box poszukuje: - Specjalisty ds. Sprzedaży/Doradcę Klienta.

Twój zakres obowiązków

·  Profesjonalna obsługa Klientów Plusa i Polsat Box w nowoczesnym Punkcie Sprzedaży

·  Aktywna sprzedaż oraz promowanie pełnej gamy produktów oferowanych Klientom w Punkcie Sprzedaży

·  Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych (jakościowych i ilościowych)

·  Dbałość o najwyższy poziom obsługi Klienta w oparciu o obowiązujące standardy

·  Aktywny kontakt telefoniczny z Klientami posiadającymi nasze usługi

·  Bieżące aktualizowanie i poszerzanie wiedzy oraz umiejętności

·  Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie i wizerunek salonu

Nasze wymagania

·  Masz minimum średnie wykształcenie

·  Angażujesz się w realizację celów i pragniesz osiągnąć sukces

·  Wychodzisz z inicjatywą i chętnie współpracujesz w zespole

·  Lubisz pracę z Klientami i chcesz im oferować kompleksowe rozwiązania

·  Chcesz rozwijać się w sprzedaży i mieć realny wpływ na swoją pracę oraz jej wynik

·  Chętnie uczysz się nowych rzeczy i elastycznie dostosowujesz się do sytuacji

Mile widziane

·  Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej

To oferujemy

·  Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w salonie własnym Plusa i Polsat Box

·  Stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od wyników

·  Udział w licznych konkursach sprzedażowych

·  Zaplanowana ścieżka wdrożenia oraz wsparcie przełożonych

·  Bogaty pakiet szkoleń wprowadzających i rozwojowych

·  Przyjazną atmosferę pracy w pełnym energii zespole

·  Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 912032973