2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Inowrocław
Dodane 26 maja 2024

Doradca Klienta w salonie optycznym - Inowrocław

Wynagrodzenie

3 600 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Zapraszamy do współpracy w salonie optycznym OKULARIS® w Inowrocławiu, oferującym kompleksowe usługi na najwyższym poziomie z zakresu profesjonalnych badań wzroku, doboru okularów oraz sprzedaży szerokiej gamy produktów optycznych.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji, działającą na rynku optycznym od wielu lat. Cieszymy się zaufaniem i uznaniem tysięcy klientów, którzy regularnie do nas powracają i polecają znajomym. Stąd stoimy przed wyzwaniem zapewnienia wysokiej jakości obsługi coraz to szerszemu gronu zadowolonych klientów, dlatego też poszukujemy do naszego zespołu odpowiedzialnej osoby zainteresowanej dłuższą współpracą.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aktywne nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z klientem;

  • bezpośrednia obsługa klienta i profesjonalne doradztwo produktowe w zakresie doboru opraw oraz proponowaniu odpowiednich soczewek korekcyjnych;

  • podstawowe prace rachunkowe (fiskalizacja, raportowanie, wystawianie dokumentów sprzedaży);

  • wykonanie drobnych napraw okularów;

  • dbanie o ekspozycję i nienaganny aspekt wizualny salonu.

OFERUJEMY:

  • pracę w przyjaznej atmosferze, w gronie inspirujących osób;

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat;

  • transparentny system wynagrodzeń (stała podstawa + system premiowy);

  • udział w ciekawych szkoleniach branżowych;

  • przygotowanie merytoryczne pod kątem technik skutecznej sprzedaży;

  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych;

  • wysokie rabaty pracownicze na asortyment sklepu.

OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia min. średniego (mile widziane wykształcenie kierunkowe);

  • wysokiej kultury osobistej i nienagannej prezencji;

  • umiejętności pracy w zespole;

  • dobrej organizacji pracy;

  • umiejętności radzenia sobie z wielozadaniowością;

  • zainteresowanie modą i otwartością na szkolenia ze stylizacji okularowej;

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie ogromnym atutem, jednak nie jest ono wymagane, ponieważ oferujemy szkolenia branżowe, a współpracując w wykwalifikowaną kadrą (dyplomowanym optykiem, optometrystą, lekarzem okulistą) zyskasz okazję, aby uczyć się od najlepszych. Jesteśmy pewni, że zarazimy Cię naszą pasją.

Najważniejsza dla nas jest Twoja osobowość. Jeśli lubisz pracować z ludźmi, jesteś osobą otwartą, komunikatywną, skrupulatną i nastawioną na ciągły rozwój, to praca w stabilnej firmie jak nasza, w której zostanie docenione Twoje zaangażowanie, jest właśnie dla Ciebie.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do procesu rekrutacji.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

#praca #inowroclaw #okularis #optyk #sprzedawca #doradcaklienta

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 849920243