2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kraków
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Stare Miasto
Dodane 22 kwietnia 2024

Doradca klienta w Salonie Optycznym Clinis Optical - Kraków

Wynagrodzenie

4 800 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • pomoc w dobrze ramek okularowych

  • znajomość aktualnych ofert oraz promocji w salonie optycznym

  • dbałość o estetykę oraz ekspozycję produktów w salonie optycznym

  • dobór szkieł okularowych w zależności od wady wzroku

Wymagania:

  • lubisz pracę z ludźmi

  • chętnie doradzasz innym

  • jesteś osobą energiczną

  • posiadasz osobowość team-player oraz lubisz pracę zespołową

  • jesteś osobą ambitną oraz chcesz się rozwijać

  • władasz językiem angielskim/niemieckim na poziomie komunikatywny

    Gwarantujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń oraz premie

  • umowa o pracę/b2b

  • stabilną pracę

  • rozwój zawodowy

  • pakiet szkoleń branżowych

  • stałe zniżki pracownicze

Benefity:

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

O nas :

Jesteśmy prężnie rozwijająca się POLSKĄ SIECIĄ SALONÓW OPTYCZNYCH CLINIS OPTICAL Naszym celem jest dobro pacjenta oraz uprzejma i fachowa pomoc wraz z najwyższym standardem obsługi .Łączymy najnowszej technologie z dziedziny okulistyki i refrakcji wzroku oraz trendy prosto z światowych pokazów mody. Cechujemy się rozwojem zawodowym ,ciekawym systemem motywacyjnym otwierającym ścieżkę kariery zawodowej.

Szkolenia ,indywidualne podejście , dbałość o każdego pracownika oraz partnerstwo to mocne fundamenty budujące naszą firmę.

Dołącz do nas ! Czekamy na Ciebie.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 885376331