2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Ostrów Wielkopolski
Dodane 10 kwietnia 2024

Doradca klienta w Salonie Optycznym CH OSTROVIA

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

W związku z rozwojem salonu SunLoox, poszukujemy pracowników na stanowisko Doradcy klienta w salonie optycznym w Ostrowie Wielkopolskim w CH Ostrovia.

Jeśli chciałbyś pracować w luksusowym salonie optycznym, łatwo nawiązujesz relacje z innymi ludzi i nie przeraża Cię kwestia obowiązków takich jak profesjonalna obsługa klienta - zapraszamy do nas.

Oferta skierowana zarówno do osób bez doświadczenia w branży jak i optyków, refrakcjonistów.

Wymagania:

  • NAJWAŻNIEJSZE to zaangażowanie oraz CHĘĆ nauki i doskonalenia,

  • komunikatywność oraz otwartość,

  • pozytywne nastawienie do klienta,

  • samodzielność - umiejętność organizacji pracy, pilnowania terminów,

  • dyspozycyjność (praca na cały etat, w tym również w weekendy),

  • umiejętność pracy w Zespole,

  • wykształcenie min. średnie (warunek konieczny).

Mile widziane:

  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży w bezpośrednim kontakcie z klientem,

  • znajomość branży optycznej, ale nie jest to konieczność jeśli szybko się uczysz,

  • zainteresowanie modą i aktualnymi trendami będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy:

  • ciekawą pracę o dużej samodzielności i różnorodności obowiązków,

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę - chcielibyśmy nawiązać długookresową współpracę,

  • wynagrodzenie w formie podstawy oraz bardzo atrakcyjna premia sprzedażowa,

  • pracę z produktami luksusowymi i premium,

  • system szkoleń,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • dodatkowe benefity w postaci pakietów sportowych.

Zakres obowiązków:

  • profesjonalna aktywna obsługa klientów - wsparcie w procesie wyboru opraw oraz specjalistycznych szkieł okularowych,

  • zachowanie najwyższego standardu obsługi,

  • dbanie o odpowiedni dobór produktu do indywidualnych potrzeb klienta,

  • dbanie o estetyczny i czysty wygląd salonu oraz ekspozycję,

  • prowadzenie dokumentacji handlowej i magazynowej,

  • obsługa programów Office oraz urządzeń optycznych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.sunloox.com

Rozpatrujemy tylko CV w formacie PDF oraz przesłane wraz ze zdjęciem.

Jeśli jesteś zainteresowany/-a przedstawieniem nam swojej kandydatury, zachęcamy do wysłania aktualnego CV poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w ogłoszeniu.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego, zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (t.j. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 894262869