2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Chartowo
Dodane 09 kwietnia 2024

Doradca klienta w salonie optycznym

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Opis

OPIS

SuperVista Poland sp. z o.o. to międzynarodowa, innowacyjna, i dynamicznie rozwijająca się firma optyczna, która w Polsce sieć salonów firmowych oraz kilkanaście salonów partnerskich.

Z dbałości o klienta oferujemy produkty najwyższej jakości, w atrakcyjnych cenach, a z dbałości o pracowników oferujemy atrakcyjne wynagrodzenia wraz z prowizją od sprzedaży. Każdy pracownik jest dla nas ważny i jest traktowany indywidualnie, gdyż razem budujemy markę firmy.

Twój zakres obowiązków:

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta w salonie optycznym

  • Pomoc klientom w doborze odpowiednich oprawek

  • Przygotowanie zamówień klientów i monitoring procesu zamówień

  • Doradzanie klientom w kwestiach związanych z pielęgnacją i konserwacją okularów

  • Oferowanie informacji na temat różnych typów soczewek, ich cech oraz dostępnych technologii

  • Współpraca z zespołem w salonie optycznym w celu zapewnienia doskonałej obsługi klienta

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zamówieniami klientów i przekazywanie jej do odpowiednich działów w salonie optycznym

  • Monitorowanie stanu zapasów w salonie i dokonywanie zamówień na brakujące produkty

  • Zapewnienie czystości i porządku w salonie optycznym, w tym utrzymanie czystości oprawek, soczewek i pomieszczeń pracy

    Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży i obsługi klienta - nie masz doświadczenia? Żaden problem, przeszkolimy Cię!

  • Znajomość branży optycznej i produktów oferowanych w salonie

  • Umiejętność komunikacji z klientami

  • Umiejętność rozpoznawania i zaspakajania potrzeb klientów

  • Umiejętność doradzania klientom w kwestiach związanych z wyborem oprawek oraz oferty

  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami

  • Dbałość o jakość obsługi klienta i estetykę salonu optycznego

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

    Co oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • System prowizyjny

  • Możliwość rozwoju

  • Stabilne zatrudnienie

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 910507804