2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kaźmierz
Dodane Dzisiaj o 12:12

Doradca Klienta w Salonie Optycznym

Wynagrodzenie

3 700 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kaźmierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Vision Optyk

Salony Optyczne VISION OPTYK posiadają ugruntowaną pozycję na rynku, blisko 20 lat doświadczenia oraz ponad 60 salonów na terenie Polski.

Doradca Klienta

Miejsce pracy: Kaźmierz

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klienta w zakresie oferowanych produktów i usług

  • Aktywne doradzanie Klientom w wyborze najlepszych produktów

  • Prowadzenie dokumentacji sprzedaży

  • Utrzymanie najwyższych standardów obsługi

  • Sprzedaż i promowanie oferty firmy

  • Dbałość o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów salonu optycznego

  • Odpowiedzialność za poprawne funkcjonowanie sklepu

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia kierunkowego

  • Doświadczenia w sprzedaży / handlu

  • Komunikatywności

  • Uczciwości i odpowiedzialności

  • Dyspozycyjności

  • Zainteresowania modą

  • Wysokiej kultury osobistej

  • Optymizmu, inicjatywy

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w Salonie Optycznym

  • Ukończone studia wyższe z powiązanych kierunków

  • Prawo jazdy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym zakresie godzin

  • Opcjonalnie B2B (własna działalność) na dogodnych warunkach w pełnym zakresie godzin

  • Pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze

  • Szkolenia branżowe niezbędne do podjęcia pracy na ww. stanowisku

  • W pełni wyposażony, nowoczesny gabinet

  • Pracę w salonach znanej marki z ugruntowaną pozycją na rynku

  • Możliwość rozwoju

  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjne premie uzależnione od wyników sprzedaży. Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV w wiadomości lub na adres e-mail

Lokalizacja

Kaźmierz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kaźmierz
ID: 899376016