2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Jelenia Góra
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Zabobrze
Dodane 12 czerwca 2024

Doradca Klienta w Salonie odzieżowym / Galeria SUDECKA

Lokalizacja

Jelenia Góra, Zabobrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

OPIS

1. Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku?

2. Interesuje Cię moda?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałaś/eś twierdząco - nie trać czasu i wyślij CV!

Obawiasz się, że brakuje ci doświadczenia, ale możesz o sobie powiedzieć, że:

- rozmowa z ludźmi sprawia Ci przyjemność

- jesteś komunikatywna/y i łatwo nawiązujesz nowe kontakty

- jesteś sumienna/y

- jesteś pracowita/y

- jesteś szczera/y

Napisz do nas !

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DORADCA KLIENTA

MIEJSCE PRACY: Salon BORGIO - Galeria SUDECKA Jelenia Góra

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Profesjonalna obsługa klienta.

• Dbałość o ekspozycję produktów, wygląd i wizerunek salonu.

• Praca z towarem zgodnie ze standardami marki.

• Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

• Obsługa kasy fiskalnej, komputera oraz terminala płatniczego.

WYMAGANIA:

• Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktu.

• Doświadczenie w obsłudze klienta.

• Dyspozycyjność i elastyczność.

• Wysoka kultura osobista.

• Motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

• Mile widziane zainteresowanie modą oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

• Umowę o pracę w stabilnej firmie.

• Stabilne zatrudnienie.

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy oraz system premiowy.

• Szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

• Przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole.

• Pakiet szkoleń wspomagających rozwój kompetencji

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Zabobrze
ID: 920067996