2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kraków
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Bronowice
Magdalena Pieczonka
Dodane 24 kwietnia 2024

Doradca Klienta w Punkcie Sprzedaży Tchibo Factory Futura Park

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Jeżeli uważasz, że dobry dzień zaczyna się od wypicia aromatycznej kawy, a ponadto jesteś osobą lubiącą kontakt z innymi ludźmi, ta oferta pracy jest dla Ciebie!

Miejsce wykonywania pracy: Modlniczka Factory Futura Park

oferujemy

  • stawkę 27,70 zł/h brutto
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • czas pracy dostosowany do Twoich możliwości lub grafiku studiów
  • comiesięczny darmowy pakiet wybranej przez Ciebie kawy lub herbaty
  • benefity w postaci dofinansowania do karty sportowej, prywatnej opieki medycznej, zniżek do kin i restauracji
  • możliwość rozwoju w firmie, która trzykrotnie otrzymała prestiżowy certyfikat Top Employer Polska

zadania

  • profesjonalna obsługa Klienta
  • dbanie o ekspozycję sklepu

oczekujemy

  • pozytywnego nastawienia i chęci do pracy
  • posiadania książeczki sanepid
  • dyspozycyjności do pracy minimum 80h pracy w miesiącu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 909171799