2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Śląskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Żory
Dodane 08 kwietnia 2024

Doradca klienta w Placówce Bankowej

Wynagrodzenie

4 300 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma z branży finansowej posiadająca Placówki znanego Banku poszukuje do pracy osób na stanowisko Doradca Klienta indywidualnego/firmowego .

Szukamy osób : ambitnych ,komunikatywnych , zaangażowanych i wytrwałych.

Posiadających doświadczenie w bankowości oraz sprzedaży.

Potrafiących organizować własną pracę.

Chcących się rozwijać.

Posiadających wykształcenie wyższe lub średnie.

Mile widziane doświadczenie w telemarketingu.

Główne zadania : profesjonalna obsługa, aktywne pozyskanie klienta, sprzedaż produktów bankowych, prowadzenie baz oraz raportowanie wyników.

Co oferujemy ? : zatrudnienie w oparciu o wybraną przez Ciebie formę ( umowa o pracę , umowa zlecenie, b2b ).

Szkolenie przygotowujące do pracy oraz wsparcie na każdym etapie współpracy.

Wynagrodzenie : stała podstawa oraz wynagrodzenie prowizyjne ( bez limitów ).

Narzędzie niezbędne do pracy.

Elastyczny system pracy.

Możliwość rozwoju w strukturach naszej firmy.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta , prześlij nam swoje CV.

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 825491820