2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Mława
Dodane 24 maja 2024

Doradca klienta w Butiku

Wynagrodzenie

4 242 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Praca w butiku.

Proszę czytać ogłoszenie że zrozumieniem , nie wysyłać CV.

Interesujesz się modą i najnowszymi trendami? Lubisz aktywnie sprzedawać, nie boisz się handlu zprawdziwego zdarzenia? Potrafisz śmiato rozmawiaćz klientami i sprawiać, że kupią właśnie od Ciebie.

Do pracy w naszym butiku poszukujemy wytącznie aktywnych sprzedażowo, śmiałych sprzedawców. Zapraszamy osoby, które wiedzą że mają tzw. talent handlowy i dążą do maksymalizacji sprzedaży.

Twój zakres obowiązków

Profesjonalna obsługa klienta

Obstuga kasy fiskalnej

Przyjmowanie dostaw oraz przygotowywanie produktów do sprzedaży

Dbanie o estetyczny wygląd salonu

Zainteresowanych praca prosimy o bezpośredni kontakt w Mademoiselle Butik, Aleja Świętego Wojciecha 13 w Mławie codziennie w godzinach 18.00 - 20.00

Lokalizacja

Mława,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mława
ID: 920730701