2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Szopienice-Burowiec
Dodane 21 maja 2024

Doradca Klienta w branży OZE

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Szopienice-Burowiec

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa, Częste podróże służboweRekrutacja onlineKadra kierowniczaZapraszamy seniorów

Poszukujemy dynamicznych i zmotywowanych osób na stanowisko Przedstawiciela Handlowego do naszego zespołu. Nasza firma zajmuje się fotowoltaiką, ładowarkami samochodowymi, magazynami energii, pompami ciepła oraz termomodernizacją. Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży i chcesz rozwijać swoją karierę w branży odnawialnych źródeł energii, ta oferta jest dla Ciebie!

Oferujemy:

  • Współpracę na zasadzie umowy B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: stałka + prowizja

  • Profesjonalne szkolenie wstępne i ciągłe wsparcie merytoryczne

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży (minimum 1-2 lata)

  • Umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji z Klientami Indywidualnymi i Biznesowymi

  • Wysokiej motywacji do osiągania wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Umiejętności negocjacyjnych i perswazyjnych

  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy

  • Prawa jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji

  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

  • Monitorowanie rynku i analizowanie potrzeb klientów

  • Realizacja planów sprzedażowych

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, ambitną i gotową na nowe wyzwania, dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę jako Przedstawiciel Handlowy w branży odnawialnych źródeł energii!

Jak aplikować: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu OLX z dopiskiem "Doradca Klienta Biznesowego". Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula RODO: Prosimy o dołączenie do przesyłanych dokumentów następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez [Nazwa Firmy] w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO)."

Dołącz do nas i twórz z nami przyszłość zielonej energii!

Śląskie

Śląskie, Katowice, Szopienice-Burowiec
ID: 919787120