2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Zachodniopomorskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Barlinek
Dodane 10 kwietnia 2024

Doradca Klienta w Alior Banku

Wynagrodzenie

4 250 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Barlinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Chciałbyś/chciałabyś pracować w Banku? Myślisz, że nie masz szans bo nie masz umiejętności?? Nic bardziej mylnego!!

Doświadczenie jest istotne, ale nie najważniejsze. Tutaj liczy się człowiek, zaangażowanie, emocję i kreatywność. Chęć nauki i rozwoju.

Możesz pracować w Banku! Zgłoś się i pokaż, że to dla Ciebie ważne.

Gwarantujemy wyjątkowe miejsce pracy, gdzie stawiamy na relacje i miłą atmosferę. Gdzie każda osoba, która pracuje w tej firmie zaczynała tak jak Ty!

W związku z rozwojem Placówka Alior Bank poszukuje Doradcy Klienta.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta (będzie dodatkowym atutem),

  • przynajmniej średnie wykształcenie,

  • umiejętność budowania relacji z klientami i trafne identyfikowanie ich potrzeb,

  • wysoka kultura osobista,

  • nastawienie na realizację celów,

  • samodzielność, sumienność, odpowiedzialność i komunikatywność,

  • chęci rozwoju, nauki i podnoszenia kwalifikacji.

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie wpłat, wypłat, dyspozycji przelewów,

  • sprzedaż produktów i usług bankowych, zgodny ze standardami obowiązującymi w banku,

  • realizację założonych celów sprzedażowych,

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, umawianie spotkań i udział w akcjach marketingowych.

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku placówki.

To oferujemy

  • wsparcie doświadczonych pracowników w realizacji codziennych zadań,

  • prace na pełny etat na podstawie umowy o prace,

  • stałe wynagrodzenie uzupełniane systemem premiowym zależnym od wyników,

  • profesjonalne oraz bezpłatne szkolenia,

  • praca od poniedziałku do piątku w stałych godzinach.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego...”.

Lokalizacja

Barlinek,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Barlinek
ID: 849500927