2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Wielkopolskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Ostrzeszów
Dodane 09 kwietnia 2024

Doradca Klienta w Agencji Biurowej PZU w Oddziale

Wynagrodzenie

4 300 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy osoby do pracy w Oddziale PZU na stanowisku:

Doradca Klienta w Agencji Ubezpieczeniowej

Miejsce pracy: Ostrzeszów

Twój zakres obowiązków:

·         Realizowanie planów sprzedażowych

·         Zapewnienie wysokiej jakości sprzedaży oraz obsługi klienta

·         Budowanie portfela klientów

·  Aktywne poszukiwanie nowych Klientów

·         Zapewnienie aktualności wiedzy w zakresie produktów, procesów oraz narzędzi wspierających sprzedaż i pozyskiwanie klientów

·         Samodzielna, bezpośrednia obsługa klienta tj. sprzedaż produktów firmy oraz obsługa posprzedażowa

Nasze wymagania:

·         Doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych oraz znajomość lokalnego rynku finansowego mile widziane

·         Praktyczna znajomość technik sprzedaży oraz zasad obsługi klienta

·         Swobody w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu długoterminowych relacji z Klientami

·         Znajomość pakietu Ms Office

· Prawa jazdy kat. B (dodatkowy atut)

· Minimum średniego wykształcenia (wymóg konieczny)

· Niekaralności (wymóg konieczny)

To oferujemy:

·         Motywujący system wynagrodzeń

·         Dostęp do bazy szkoleń cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych

·         Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników

·         Nowoczesne technologie m.in. mojePZU - zdalna platforma do obsługi klientów

· Narzędzia niezbędne do realizacji umowy

· Pracę w ramach jednej z największych instytucji finansowych w Polsce

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Ostrzeszów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrzeszów
ID: 902721062