2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kraków
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Bronowice
Dodane 01 maja 2024

Doradca Klienta - Vininova

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

VININOVA Sp. z o.o. to firma o ogólnopolskim zasięgu i ugruntowanej pozycji na rynku hurtowej i detalicznej sprzedaży win i alkoholi jakościowych.

Sprzedawca / Doradca klienta

Twój zakres obowiązków:

  • zadbasz o klientów indywidualnych oraz firmowych w salonie stacjonarnym Vininova zgodnie z ustalonymi standardami,

  • doradzisz klientom w zakupie win oraz alkoholi premium,

  • zadbasz o właściwą ekspozycję produktów oraz o porządek w salonie,

  • będziesz w stałym kontakcie z zespołem Vininova (Suchy Las k. Poznania – centrala firmy)  m.in. w zakresie zamówień oraz obiegu dokumentów,

  • zajmiesz się niezbędną dokumentacją sprzedażową tak, aby była kompletna oraz właściwie uporządkowana,

  • podejmiesz działania, które wpłyną na funkcjonowanie klubu Vininova,

  • będziesz budować pozytywny wizerunek firmy.

Nasze oczekiwania:

  • posiadasz umiejętności sprzedażowe oraz łatwość w nawiązaniu kontaktów,

  • jesteś osobą, która chętnie się uczy i chce się dalej rozwijać,

  • inne osoby cenią Ciebie za nienaganną kulturę osobistą,

  • odpowiedzialność oraz sumienność w pracy jest dla Ciebie bardzo ważna,

  • mile widziana – wiedza winiarska/ na temat alkoholi mocnych.

Oferujemy:

 możliwość rozwoju w firmie rodzinnej z ambicjami bycia absolutnym liderem rynku win i alkoholi jakościowych,

pracę z nietuzinkowym portfolio win i alkoholi mocnych - zarówno znanych marek, jak i butikowych, docenianych na świecie

spotkania integracyjne,

możliwość uczestniczenia w branżowych degustacjach.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 914164124