2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Piotrowice-Ochojec
Dodane 18 kwietnia 2024

Doradca klienta (usł. hotel/sport): umowa o pracę + MULTISPORT

Wynagrodzenie

27,70 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Katowice, Piotrowice-Ochojec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stanowisko: Pracownik recepcji hotel & sport (Specjalista ds. sprzedaży / Dział sprzedaży)

Miejsce pracy: Katowice-Piotrowice

Pracodawca: Millenium Sport Sp. z o.o., Spółka zarządzająca obiektem Bażantowo Sport (Hotel *** i Centrum Sportowe) z siedzibą w Katowicach przy ul. Pijarskiej 1,3

Bażantowo Sport to miejsce sportu, rekreacji i rozrywki dla całej rodziny. Jeden obiekt, a tyle możliwości!: korty tenisowe, squash, fitness club, siłownia, basen, saunarium, tężnia, spa, hala sportowa, angielski BOWLING PUB, NOWOCZESNE BISTRO i HOTEL.

Opis stanowiska:

  • obsługa klienta i sprzedaż w recepcji multifunkcyjnej: hotel i usługi sportowe,

  • korespondencja z klientami klubu / hotelu,

  • zawieranie umów z klientami,

  • praca w systemach sprzedażowych, systemach rezerwacyjnych usług hotelowych i sportowych oraz systemach online,

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na recepcji lub dziale sprzedaży min. 3 mce,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy

  • wysoka kultura osobista,

  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie, mile widziana znajomość drugiego języka,

  • znajomość obsługi: Windows, MS Office, Facebook,

  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, obowiązkowość, nastawienie na realizację celu,

  • mile widziane doświadczenie w branży: hotelarstwo, turystyka, rekreacja.

Oferujemy:

  • umowa o pracę po okresie próbnym lub umowa zlecenie,

  • wynagrodzenie: stałe + prowizja

  • wymiar godzinowy do ustalenia: praca stała lub dodatkowa

  • elastyczny grafik pracy,

  • możliwość realizacji w innych strefach obiektu (trener / instruktor / wychowawca, kierownik półkolonii),

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w związku z rozbudową działu sprzedaży,

  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, basen, siłownia i fitness bez limitu czasowego),

  • pakiet szkoleń stanowiskowych i systemowych

Śląskie

Śląskie, Katowice, Piotrowice-Ochojec
ID: 540570729