2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Białystok
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
Dział Rekrutacji
Dodane Dzisiaj o 12:23

Doradca Klienta / Umowa o pracę

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Medella S.A., jesteśmy firmą posiadającą większość dużych kasyn w Polsce, z przyjemnością ogłaszamy rekrutacje do kasyna w Białymstoku! W związku z tym poszukujemy osób zainteresowanych pracą w fascynującym świecie gier!

Stanowisko: Doradca Klienta

Zakres obowiązków:

  • Obsługa Gości kasyna uczestniczących w grach na automatach

  • Przekazywanie informacji na temat usług i produktów oraz udzielanie klientom informacji odnośnie zasad i opcji gry na automatach

  • Zgłaszanie nieprawidłowości w funkcjonowaniu automatów

  • Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług oraz pozytywny wizerunek kasyna

Wymagania:

Jeśli nie masz jeszcze doświadczenia,  to nic nie szkodzi. Zapewnimy Ci pełne szkolenie, które kompleksowo przygotuje Cię do pracy,  ale jednocześnie zawsze możesz liczyć na wsparcie przełożonego.

To czego od Ciebie oczekujemy to:

  • gotowości do pracy zmianowej

  • komunikatywności oraz wysokiego poziomu kultury osobistej

  • zaangażowania w wykonywane obowiązki

  • niekaralności

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę już od pierwszego dnia szkolenia, a także atrakcyjne premie i napiwki :)

  • Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego  oraz możliwość awansu

  • W ramach naszej oferty dostęp do darmowej kawy i herbaty

  • Ciekawą pracę w zgranym zespole i dobrej atmosferze

  • Elastyczny grafik pracy zmianowej

  • W trosce o Twoje dobre samopoczucie oferujemy również pakiet medyczny, kartę sportową MultiSport oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 911251036