2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Mosina
Dodane 23 kwietnia 2024

Doradca Klienta Ubezpieczenia

Lokalizacja

Mosina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Odpowiedzialność, niezawodność i wytrwałość to Twoje silne strony? Umiesz rozwiązywać problemy i dobrze radzisz sobie ze stresem? Chcesz podjąć nowe wyzwania? Lubisz kontakty z ludźmi i łatwo je nawiązujesz? Dołącz do firmy, która wzbudza zaufanie

Twój zakres obowiązków

- Realizacja planów sprzedażowych

- Obsługa klienta zgodnie ze standardami Grupy

- Utrzymywanie długofalowych relacji z klientem

- Budowanie portfela klientów Nasze wymagania

- Doświadczenie w pozyskiwaniu lub obsłudze Klientów i sprzedaży produktów finansowych

- A jeśli nie masz doświadczenia to oczekujemy gotowości do nauki i poszerzania wiedzy dobrej komunikacji i relacji z ludźmi skupienia na osiąganych celach

- Wykształcenie średnie mile widziane wyższe; kierunki: ekonomia, ubezpieczenia, finanse i bankowość

- Znajomości pakietu Ms Office -prawo jazdy kat. B

- Przed podpisaniem umowy o pracę wymagamy, aby wybrana przez nas osoba złożyła oświadczenie, iż nie była ona prawomocnie skazana za umyślne przestępstwa wymienione w art. 19 ust. 1 pkt 2 ustawy o dystrybucji ubezpieczeń

To oferujemy

-Umowę o pracę

- Motywujący system wynagrodzeń (prowizję, premię, nagrody z konkursów)

- Wsparcie w poszukiwaniu Klientów

- Dostęp do bazy szkoleń cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych

- Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników

Lokalizacja

Mosina,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Mosina
ID: 864735114