2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Szczepankowo
Dodane 05 maja 2024

Doradca Klienta u Lidera Izolacji budowlanych! IZOLACJA24

Lokalizacja

Poznań, Szczepankowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

IZOLACJA24 to nowe i kluczowe miejsce na mapie regionu Poznania, w którym każdy wykonawca znajdzie profesjonalną technikę zamocowań, izolacje budowlane dla dachów płaskich i fasad, a także profesjonalne elektronarzędzia i związane z nimi akcesoria.

Do naszego zespołu szukamy Stacjonarnego Sprzedawcy/ Doradcy Techniczno-Handlowego!

Zakres obowiązków

  • Stacjonarna obsługa klienta profesjonalnego w zakresie technik zamocowań oraz izolacji dachów płaskich i fasad.

  • Przygotowanie ofert handlowych, negocjacje handlowe i realizacja zamówień.

  • Pozyskiwanie i obsługa zamówień od firm wykonawczych i handlowych z branży budowlanej.

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych, pozytywnych relacji z klientami.

  • Realizacja planów sprzedaży.

Wymagania

  • Wykształcenie - nie ma znaczenia, liczy się wrodzony talent i charyzma!

  • Znajomość lokalnego rynku budowlanego, w tym mile widziana znajomość technik zamocowań, termo- oraz hydroizolacji budowlanych.

  • Umiejętności handlowe, budowania relacji, komunikatywność.

  • Samodzielność w działaniu, orientacja na cel, odpowiedzialność.

  • Znajomość środowiska MS Office; Systemu Insert.

  • Prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę lub umowę B2B.

  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premię miesięczną lub kwartalną.

  • Standardowe narzędzia pracy laptop, telefon, po okresie próbnym samochód służbowy.

  • Pracę w firmie, która wyrasta na lidera w dystrybucji technik zamocowań, termo- oraz hydroizolacji budowlanych!

  • Pracę z ludźmi z pasją, którzy wyznają zasadę: kompetencję także się sprzedaje!

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez portal OLX lub na podany poniżej adres e-mail.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach klauzuli RODO.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Szczepankowo
ID: 916367176