2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Rawa Mazowiecka
Dodane 22 maja 2024

Doradca klienta Top Secret Rawa Mazowiecka

Wynagrodzenie

27,70 - 29,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Doradca klienta/Sprzedawca w salonie marki TOP SECRET w Rawie Mazowieckiej (C.H. Rawa Mode).

PRACA STAŁA, NIE NA WAKACJE !! Jeśli szukasz pracy na stałe - Zapraszamy !! Nie jesteśmy zainteresowani pracą tylko na wakacje !!

• praca na Umowę Zlecenie (mile widziani studenci zaoczni i dzienni

Praca również w weekendy ( max. 2 w miesiącu).

Wymagania

• doświadczenie w handlu i obsłudze klienta - mile widziane

• dyspozycyjność - praca również w min. 2 weekendy w miesiącu

• umiejętność pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy

• umiejętność obsługi komputera

• sumienność

• punktualność

Obowiązki

• aktywna sprzedaż

• obsługa klienta na najwyższym poziomie

• zaangażowanie w wykonywaną pracę

Mile widziane

• doświadczenie w handlu i predyspozycje w tym kierunku

• miła aparycja

• łatwość nawiązywania kontaktów

• łatwość wypowiadania się

• umiejętność doradzania

• pogodne usposobienie

• zmysł plastyczny

• wysoka kultura osobista

• rzetelność

Oferujemy

• umowa zlecenie dla studentów i osób bez doświadczenia

• praca w miłej atmosferze

• stabilność zatrudnienia

• profesjonalny pakiet szkoleń

• standardowy wymiar czasu pracy, średnio 40 godz. w tygodniu

Jeśli chcesz dołączyć do rozwijającej się firmy, pracować w młodym zespole i przyjaznej atmosferze, zdobyć nowe doświadczenia, zapraszamy zainteresowane osoby do przesłania aplikacji zawierających KONIECZNIE CV ze ZDJĘCIEM;

!! Dokumenty proszę przesyłać w formie elektronicznej w odpowiedzi na ogłoszenie lub złożyć bezpośrednio w salonie TOP SECRET w Rawie Mazowieckiej (C.H. Rawa Mode, ul. Konstytucji 3 Maja 2)

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka,

Łódzkie

Łódzkie, Rawa Mazowiecka
ID: 920021382