2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Nowy Sącz
Dodane 21 kwietnia 2024

Doradca Klienta - TARANKO

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Marka TARANKO jest Polską firmą, której siedziba znajduje się w Gdańsku. To właśnie tu ponad 36 lat temu powstała pierwsza kobieca sukienka w kwiaty, która dała początek TARANKO, gdzie Kobiecość jest dla nas sukienką. I chociaż zmieniamy się nieustannie, reagujemy na najnowsze trendy, to nasze wartości pozostają niezmienne. Do jakości podchodzimy bez kompromisów, a Kobieta jest dla nas natchnieniem.

Tworzymy modę dla silnych i przebojowych kobiet. Wierzymy, że styl TARANKO nie ma wieku i rodzi się z zamiłowania do pięknego wykończenia i ponadczasowych fasonów. Kobieta TARANKO bawi się modą, trendami i zawsze błyszczy w tłumie. Kreacjami tworzymy opowieść o naszych Klientkach, ich osobowości, sile charakteru oraz wyjątkowości. Nasze kolekcje tworzy grupa fantastycznych Kobiet dla Kobiet i właśnie dlatego moda, którą sygnujemy, jest spełnieniem nie tylko kobiecych oczekiwań, ale też marzeń. Wciąż interpretujemy i tworzymy ją na nowo tak, by nasze Klientki mogły cieszyć się modą, która jest emanacją ich osobowości

Poszukujemy osób :

Na stanowisko Doradca Klienta

Twój zakres obowiązków

Indywidualna obsługa Klienta oparta na standardach firmy TARANKO

Realizacja planów sprzedaży indywidualnej i zespołowej oraz wskaźników sprzedażowych

Budowanie wizerunku marki poprzez pozyskiwanie stałych Klientów

Wykonywanie prac związanych z ekspozycją towaru w obszarach VM

Prace porządkowe związane z wyglądem i estetyką sklepu

Nasze wymagania

Indywidualna obsługa Klienta wpływająca na optymalizację sprzedaży

Zdolności komunikacyjne i interpersonalne w nawiązywaniu relacji z Klientem

Umiejętność pracy grupowej związanej z realizowaniem planów sprzedażowych

Dyspozycyjność i elastyczność grafikowa

To oferujemy

Pełen etat

Wynagrodzenie: Podstawa + Prowizja od sprzedaży indywidualnej + Premia od realizacji planu

Elastyczny grafik

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 913459790