2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Dolnośląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Wrocław
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Krzyki
Karolina Stępień
Dodane Dzisiaj o 16:31

Doradca klienta > super oferta > premie do 2000 zł > od zaraz na stałe

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Chcesz połączyć pasję do aranżacji wnętrz z umiejętnościami sprzedażowymi?

Dołącz do zespołu i rozwijaj się w bezpośrednim kontakcie z klientami.

Obok wynagrodzenia podstawowego czekają na Ciebie super premie miesięczne, konkursy sprzedażowe i możliwość awansu.

Miejsce pracy - Bielany Wrocławskie (dojazd autobusem linii 133)

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie do 5500 zł brutto
  • miesięczne premie sprzedażowe nawet do 2000 zł brutto
  • kartę sportową oraz opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach
  • bony świąteczne
  • udział w szkoleniach
  • rozwój w ramach ścieżki kariery
  • udział w eventach np. business run

zadania

  • obsługa klienta - doradztwo
  • dbałość o dokumentację sprzedażową i posprzedażową
  • rozmieszczenie towaru na sali sprzedaży

oczekujemy

  • wcześniejszego doświadczenia jako sprzedawca/doradca klienta
  • umiejętności obsługi komputera
  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-21:00 oraz dwie soboty w tygodniu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 918957188