2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Winogrady
Dodane 19 kwietnia 2024

Doradca klienta/ sprzedawca w Salonie Esotiq

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Winogrady

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaSamochód służbowy: Nie

Do Salonu Esotiq, Galeria Pestka, szukamy osoby na stanowisko sprzedawca/doradca klienta, na 1/2 etatu. Oferta skierowana do studentek studiów ZAOCZNYCH z dyspozycyjnością w tygodniu, proszę o nie składanie ofert przez studentów studiów dziennych. KONIECZNE doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta w sklepie stacjonarnym w branży odzieżowej. Poszukujemy osoby na dłuższy okres współpracy.

Jeśli lubisz pracować z ludźmi, jesteś energiczna, otwarta na nowe wyzwania i chętna do rozwoju swoich umiejętności sprzedażowych oraz brafittingu, ta oferta jest dla Ciebie!

Oferujemy:

-pełne przeszkolenie

-elastyczne godziny pracy

-umowę zlecenie

Oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy z klientem w obsłudze bezpośredniej

-wysokiej kultury osobistej i uśmiechu

-dobrego kontaktu z klientem

-otwartości w osobistych kontaktach z klientem

-zaangażowania w wyznaczane cele

Zakres obowiązków:

-AKTYWNA obsługa klientka

-dbanie o standardy VM

-przyjmowanie i wywieszanie towaru , zgodnie ze standardami Salonu

-obsługa programu sprzedażowego

-dbanie o porządek i estetykę miejsca pracy.

Jeśli jesteś zainteresowana ofertą pracy, wyślij swoje cv na olx.

Proszę o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

ID: 800556594

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Winogrady
ID: 845130492