2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Krzyki
Dodane 23 kwietnia 2024

Doradca Klienta - Sprzedawca Szkoleń

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

w firmie szkoleniowo-doradczej KREATOR Sp. z o.o.

Firma KREATOR specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń dla firm. Od 1998 roku wspieramy naszych klientów w zakresie efektywnego zarządzania procesami i zasobami. Doskonalimy kompetencje pracowników poprzez dostarczanie wiedzy i sprawdzonych wzorców. Nasze metody są bardzo praktyczne, szkolenia ciekawe i energetyczne.

 Jakie będą Twoje obowiązki?

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów przez telefon (praca z wewnętrzną bazą danych, CRM - nie jest to Call Center)

  • sprzedaż usług szkoleniowych przez telefon (telemarketing)

  • organizacja i koordynowanie szkoleń

  • stała współpraca z firmowymi trenerami, w celu prawidłowego przeprowadzenia procesów szkoleniowych (głównie kontakt telefoniczny),

  • przygotowywanie ofert handlowych

 To praca dla Ciebie, jeśli:

- lubisz dzwonić do klientów - pisz do nas!

- jesteś otwarta/y i energiczna/y, z łatwością nawiązujesz nowe kontakty,

- samodzielna/y i proaktywna/y,

- wyróżniasz się doskonałymi zdolnościami organizacji pracy własnej,

- świetnie posługujesz się językiem polskim w mowie i w piśmie,

- nie boisz się podejmowania decyzji,

- z Word, Excel, Outlook jesteś za pan brat!

Fantastycznie będzie, jeśli dodatkowo:

- masz doświadczenie w obsłudze klienta i lubisz kontakty telefoniczne z klientami

- jesteś szczerze zainteresowany branżą szkoleniową oraz tematyką samorozwoju,

- posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów.

Co oferujemy?

- podstawa plus system prowizyjny,

- możliwość dopasowania godzin pracy (możliwy do uzgodnienia pełny etat oraz niepełny),

- poszerzenie wiedzy i zdobycie nowych umiejętności w zakresie technik sprzedaży oraz obsługi klienta,

- pełne wdrożenie do pracy oraz wsparcie przy pierwszych krokach,

- pracę w małym i zgranym zespole,

- miłą atmosferę i dobre warunki zatrudnienia,

- możliwość udziału w ciekawych projektach szkoleniowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres info(MAŁPA)kreator-szkolenia.pl lub za pośrednictwem serwisu OLX.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KREATOR Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.”

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 628650007